Tag Archives: zemun

Трагедија во Земун: Момче се самоуби пред другарите

Малолетникот Б.К кој имал само 15 години, вчера вечер се самоуби, скокајќи од зграда, пред очите на неговите другари.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1