Tag Archives: zmladenci

Фото: Зет и невеста добиле ќотек од полиција на свадбата – Нови Сад

Брачниот пар Радојевиќ – Марко(33) и Сузана (32), свадбата ја минале во полициска станица. Полицијата ги качила младоженците во полициско комбе, невестата во бела венчаница,зетот во одело, и ги одвела во полициската станица во Нови Сад.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1