Тамара објави радосна вест – бремена е


Македонската поп-ѕвезда Тамара Тодевска е бремена по вторпат, објави „Женски Магазин“.
Уште не е познат полот на бебето но пресреќни сме дека Хана ќе си има друштво- потврдила Тамара за „Женски Магазин“

Тодевска и нејзиниот сопруг Александар Димитровски првпат станаа родители во април 2016 година.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1