Татко ја фатил ќерката во кревет со дечкото – го фрлил преку прозор


Млада италијанка (21) го викнала својот дечко (22) во станот додека нејзините родители не биле дома.

Izbacen-kroz-prozorМеѓутоа додека младиот пар уживал во нивната интимност, во собата влегле нејзиниот татко (70) и братот (25) на девојката, за кои не чуле дека се вратиле.

Таткото и братот биле избезумени од сцената која ја начекале, па го фатиле момчето за нозете и рацете и го исфрлиле од балконот.

За среќа, тие се наоѓале на првиот кат од зградата, па младиот дечко полугол паднал од висина од „само“ пет метри.

Успеал сам да стане и да отиде до болница, каде констатирале дека му се скршени зглобовите на двете раце, а останал и без неколку заби.

Девојката во меѓувреме повикала полиција, која ги привела таткото и братот.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1