Татко во очај: „Ми се закануваше дека ќе ја убие ќерка ми, не и верував, па ја задави“


Дејан Мајсторовиќ вчера е сослушан во полиција и изјавил дека со сопругата во последно време не бил во најдобри односи, но дека не верувал дека може да дојде до ваква ужасна ситуација, прнесуваат српските медиуми.cedomorstvo-sohobanjaa

Наводно, Ивана му рекла веќе неколку пати во последниов месец дека ќе ја убие нивната ќерка и дека ќе се самоубие, но тој не верувал дема може да дојде до трагедија.

Инаку, Дејан е наводно водич на една хулиганска група.

За потсетување, Ивана (26) ја удави својата ќерка со кабел, па се самоуби. Како што прнесуваат медиумите Ивана овој ужас го направила поради одмазда на нејзиниот сопруг.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1