Те молам тато повлечи го огласот – еден куп се јавиле да ја преобратат наследничка лезбејка (Фото)


Откако Сесил Чао, еден од најбогатите бизнисмени во Хонг Конг понуди 50 милиони евра за оној кој ќе биде доволно маж да го освои срцето на неговата геј ќерка и ќе ја одведе пред олтар, огромен број на кандидати се пријавиле на огласот. 

Некој од нив сакале и само да ја запознаат Џил, а се откажале од наградата однапред.

Сетоа тоа ја вознемирило неговата 33 годишната ќерка која јавно го замолила да го повлече огласот.

,,За менталното здравје на семејството, те молам тато, повлечи го огласот,,   напишала Џиџи која се потсмеавала со понудите велејќи – боже од каде се ги нема. Од турција, од Ерусалим, Етиопија.

Џиџи ги одбила сите. Таа го замолила таткои да го одложи огласот додека не наполни 80 години, кога ќе биде сексуално неатрактивна и така нема да го скрпи срцето на својата ,,поубава,, половина.

Откако богатиот Сесил дознал дека неговата ќерка во Франција се верила со девојката со која е во 7 годишна врска во очај дал јавен оглас дека нуди 50 милиони долари за оној кој ќе ја заведе ќерка му. Џиџи е прекрасна и паметна и барам маж кој ќе е доволно маж да ја одведе пред олтар напишал тој во понудата.

Tags: , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1