Тешка песна а нашиот Даниел ја испеа совршено – еве го неговиот настап (Видео)


Слушнете како звучеше Даниел вечерва на Factor X. Повторно најдобар!

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1