Тешка сообраќајка во Аеродром – булеварот затворен за сообраќај (ФОТО)


 N

Тешка сообраќајка вечерва се случила на булеварот Јане Сандански во близина на Тобако 2.

Како што објави Press24, повикувајќи се на очевидци на коловозот има само едно возило кое е толку оштетено што не може да се препознае кој модел е. Не се знае во што удрило возилото бидејќи во негова близина, друг автомобил нема.
Полицијата сеуште не добила информации за оваа сообраќајна несреќа. Нема информации во каква состојба се патниците.

Прес 24 / Foto – ZaSe.mk

N3

N4

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1