Тетовец отишол кај екс сопругата: Ја претепал и имал секс со неа


Триесет и четири годишниот Н.И. од Голема Речица вчера утрината отишол во куќата на поранешната сопруга во гостиварско Чегране.siluvanje

-Пријавениот отишол во куќата кај неговата поранешна сопруга И. Ш. (35), физички ја нападнал нанесувајќи и телесни повреди, имал сексуален однос, а потоа извадил и пиштол. После тоа И.Ш. пријавила во полициска станица, по што бил извршен увид на местото на настанот, и над истата бил извршен лекарски преглед, информираат од полицијата.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1