Трагедија: Младо момче се обеси во Куманово


Дваесет и седум годишен кумановец се обеси во стан во центарот на Куманово, пренесува МИА.jaze besilka

Утрово, случајни минувачи пријавиле во полиција дека младо момче се обесило во стан од зграда лоцирана на локалитетот Гарнизон во централното градско подрачје на улицата „Борис Кидрич“.

Од СВР Куманово го потвдрија случајот и информираа дека кај нив бил пријавен во 05.45 часот.

Полицијата извршила увид. На телото на момчето не биле видливи траги на насилство.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1