Трагедија: Прославил роденден, па се фрлил од зграда


Уште една трагедија ја потресе Србија, откако 30-годишниот Марко М. си го одзеде животот.

Тој оставил проштално писмо во хотелот Славија во Белград, а потоа се фрлил од петтиот кат на објектот.GROBLJE SAMOUBISTVOBEOGRAD 2504 2014FOTO Z.KNEZEVIC

По пристигнувањето, Итната помош можела само да констатира смрт.

Како што информираат српските медиуми, тој вчеравечер го прославил 30 роденден.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1