Трагедија: Прво му почина сопругата, па девојката, а сега и тој со новата девојка


Во авионска несреќа што во саботата се случи над градот Порт Маквори во Австралија загинаа бизнисменот Грант Барли и неговата девојка

Авионот марка Цесна 310 се урна во саботата попладне во близина на државниот автопат, а неговите остатоци се пронајдени на околу 400 километри северно од Сиднеј.

Барли (51) пред 3 години остана без сопругата Ким која почина во сон, додека минатата година неговата нова девојка Клара Сампсон загина на мотоцикл во сообраќајна несреќа.

Филмски несреќната животна приказна на австралискиот бинзисмен е завршена со неговото загинување и на неговата најнова партнерка.
Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1