Три жени киднапирале маж во BMW и го силувале


Жените најпрво почнале да го милуваат преплашениот човек за да го возбудат, но бидејќи никако не им поаѓало од рака тој да добие ерекција, го натерале во себе во себе да внесе засега непозната течност.

kola seks

Неименуваниот 33-годишен маж од Порт Елизабет во Јужноафриканската Република пред неколку дена бил повеќекратно силуван во црно BMW, откако три жени го присилиле да влезе во автомобилот под закана со пиштол.

Потоа го силувале повеќе пати, неговата сперма ја зеле во пластични кеси и си заминале.

List Times Live наведува дека неколку слични случаи биле забележани во Гаутенг, па полицијата отворила итна истрага за да открие што се случува.

„Ужасно сме збунети. Вакво нешто досега е невидено“, признал полицаецот Мнкеди Мбомбо, кој за медиумите напоменал дека жртвата на силувањето е целосно истрауматизирана.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1