Трудници се испотепале во Мекдоналдс/ Видео


 

Тепачка меѓу 3 жени во ресторанот за брза храна ,,Мекдоналдс,, во Бронкс Њујорк. 2 од 3 жени учеснички во тепачката биле бремени.

На видеото се гледа дека не се штедат ниту внимаваат на бебињата па на сите страни летаат клоци и боксови. Видеото на Youtube го поставило момчето на една од девојките кој неможел никако да ја вразуми да не се тепаат.

Не се знае точната причина за тепачката иако според некои очевидци едната трудна девојка и го земала местото за нарачка под изговор дека е бремена и има предност, по што лутата втора трудница ја грабнала за коса.

 

 

Tags: , , , , , , , ,

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1