Цел Балкан зборува за него – најлудиот клип на Јутјуб!


Младиот Вук Спасојевиќ од Белград сними кратка приказна за незабележителното одминување на времето. Колку брзо поминува времето за вас?

Погледнете ја неговата целосна трансформација за само 2 минути, или во траење на песната „Хало Џозефина“ од Ѓорѓе Маријановиќ. За да го сними ова лудо видео на Вук му беа потребни повеќе од три години.
Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1