Цел свет се гази од смеење: При сериозно интервју за ББЦ влета дете, бебе ама и дадилката е ХИТ (Видео)


Професорот Роберт Кели во живо преку Скајп за Би-Би-Си говори за сериозни работи во светот како случувањата меѓу Јужна и Северна Кореја. На неговите дечиња им е гајле за тоа, они само сакаат да си играат со тато.Untitled-640x379

Прво улета ќеркичката која се ,,исфрцка,, пред камера па следеше бебето во дубак но најголем ХИТ е најверојатно дадилката која ,,клизечи,, влета во собата кога свати дека децата и избегале и се обиде буквално да ги извлече 🙂

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1