Цеца „ќари“ дечко на Тајланд (Фото)


Цеца под провокативната фотографија напиша само „Заоѓање на сонцето“, но по се изгледа присуството на мистериозниот маж, токму како и одморот на оваа егзотична дестинација, многу и годат!ceca

Дали Цеца по долго барање си ја најде новата љубов и дали таинствениот господин од фотографијата навистина и го украде срцето на оваа фолк дива, веројатно ќе се дознае наскоро?

Српските медиуми пишуваат дека иако Цеца досега не се изјаснила дека дел од одморот ќе го помине во снимање на новиот спот, сепак материјалот веќе е во подготовка, а ова можеби е само еден кадар токму од новиот спот. Секако, останува да видиме!

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1