Се омажи Наташа Беквалац


Пејачката Наташа Беквалац се омажи за своето момче Љуба Јовановиќ.

Новосадската барбика склопи граѓански брак во строга тајност, а на венчавката не присуствувале дури ни родителите и блиските пријатели на младенците, туку само кумовите.

Исто така Наташа успеа со недели да скрие дека е венчана. Наташа на венчавката носела долг бел фустан.natasa-bekvalac-i-ljuba-foto-damir-dervisagic-1420235380-604487

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1