Му пукна филмот: Се запали заедно со полицајците што двапати му викнаа пајак


Предраг Л. Вчера околу 19.30 часот на паркингот кај старото сајмиште во Белград се полил со бензин себеси и дежурните полицајци и ги запалил.

Тој во оваа прилика е тешко повреден додека полицајците поминале со полесни телесни повреди.staro-sajmiste-parking-servis-1423685534-616157

Според медиумите, Предраг бил видно изнервиран зошто пајакот два пати му го однел автомобилот. Првиот пат дошол и платил, па си заминал со автомобилот. Но неколку часа подоцна пајакот пак му го однел автомобилот што очигледно не можел психички да издржи.

-Тој дошол со две полни шишиња бензин. Пред влезот во Паркинг сервисот се полил со бензинот, а дежурните полицајци веднаш забележале дека сака да се самозапали. Тогаш притрчале до него во обид да го спречат, но тој тогаш се запалил, велат очевидци.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1