Цеца повторно во венчаница


Цеца Ражнатовиќ на социјалните мрежи објави фотографија во венчаница, а многу обожаватели заклучија дека повторно ќе се мажи.sd4af6874sdfewrefds

Цеца на Инстаграм објави фотографија во венчаница, која ја носела на еден настап. Зошто се фотографирала како невеста сеуште е непознато.

Сепак изгледа како принцеза. Погледнете:

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1