Уапсен командант Коки


g_komandant-kokiНикола Георгиев познат како Командант Коки е уапсен синоќа во неговиот кафе бар “Галери“, дознава Нетпрес од неофицијални извори.

Георгиев е приведен поради напад на службено лице синоќа пред Собранието. Информацијата се уште не е потврдена од Министерството за внатрешни работи.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1