Убавицата и зверот? – Ова е новиот дечко на Шарлиз Терон


37 годишната заносна блондинка актерката Шарлиз Терон е вљубена во 41 годишниот Ерик Стоунстир, актер кој игра во серијата „Modern Familly”.

тој неодамна раскинал долгогодишна врска а од неодамна често е во друштво на преубавата Шарлиз.
„ Одлично им оди, прво беа пријатели но набрзо се разгоре страстта,, изјавил извор близок до парот.
Убавата и популарна Терон ја поврзуваа со многу мажи, од Принцот Хари до Киану Ривс. Дали овој актер ќе е човекот на нејзинот живот ќе покаже времето – но според коментарите на фановите тие заедно наликуваат на прикаската ,,убавицата и зверот,,

Share Button

Tags: ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1