Убиен маж пред домот на Џенифер Анистон


Полицијата пред куќата на Џенифер Анистон уби непознат маж, по примена дојава.

pukanje1-260x142Полицијата добила дојава од комуналниот редар како пред куќата на Џенифер Анистон се наоѓа вооружен маж. Околу 3.30 часот полицаецот по должност дошол на местото на настанот и го застрелал вооружениот маж. Случајот ги шокирал соседите, но и цела Америка.

Во моментот на престрелката Џенифер била во својата куќа, а полицијата го истражува идентитетот на мажот. Според информациите прекар на напаѓачот бил Crazy bob, bird man

Се уште не е познато дали вооружениот маж сакал да влезе во домот на славната актерка или кај некој друг од соседството.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1