Украсете си ги „мишките“ за Нова Година – нов бизарен тренд (Фото)


Трендот со бојадисувањето на влакната под пазувите продолжува, овој пат со светки и уште полуди бои.

Со време оваа активност стана вистински хит на интернет, а жените ширум светот на овој начин сакаат да им се спротистават на притисоците од општеството кое ги принудува секогаш да изгледаат совршено. Во фотогралеријата може да ги видите најоткачените креации.

a99159_dyed-armpit_9-matching

a99159_dyed-armpit_8-glow

a99159_dyed-armpit_3
a99159_dyed-armpit_7

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1