Уникатно просење во Прилеп: Дедо мраз си ја запроси девојката (Фото)


Интересно и несекојдневно запросување се случи во центарот на Прилеп пред неколку денови кога Ристе од Струмица облечен како Дедо Мраз и приреди убаво изненадување на прилепчанката Дијана, пренесе порталот Шеталиште.ком

prosenje

Шеталиште.ком

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1