Урнебесно видео- баба од Босна раскажува како се губело невиност во нејзино време


Баба од Бања Лука ги критикува младите девојки денес, велејќи дека прерано стапуваат во сексуални односи а потоа брзо им се губи страста со партнерот.seks-so-nepoznato-momce-640x446

Одговарајќи на интимните прашања оваа баба ги освои социјалните мрежи на Балканот.

-До 19 години да не се мажиш, а кога ќе се омажиш на првата вечер е аууу, раскажува бабата

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1