Прогноза за цел месец – Еве какво ќе биде времето во февруари


Метеоролозите од Acuuweather ја даваат временската прогноза за февруари. Според предвидените температури, се очекуваат топли денови на почетокот од месецот и мало опаѓање на температурите при крајот на февруари.

vreme-acc-fev

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1