Урнебесно видео: Познатите ѕвезди од Балканот некогаш и сега


Познатите лица од Балканот вложуваат многу пари во себе. Најголемиот дел од жените неколку пати “легнаа“ под нож.

zvezdi balkan

Иако често ги отфрлаат тврдењата дека се „пластични“, нивните фотографии од младоста го докажуваат спротивното.

Од Аца Лукас до Цеца Ражнатовиќ, погледнете ги овие стари фотографии што ќе ве насмеат до солзи.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1