Утре не се работи ќе се сади – но ќе се одработува во сабота


Утрешниот ден посветен на акцијата „Ден на дрвото-засади ја својата иднина“ ќе се одработи во сабота, на 24 ноември, соопшти Министерството за труд и социјална политика.

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1