Ужасна приказна: Тања ги искоцкала сите пари, па брутално била силувана


Тања М. (31) од Белград пријавила во полиција дека била силувана од маж кој и се пондил да ја однесе дома. Според нејзините тврдења, овој немил настан се случил откако во едно познато казино во центарот на Белград изгубила голема сума евра.siluvanje maloletnik

-Таа навела дека на 3-ти април, заедно со својот сопруг отишле во казино да играат и да се забавуваат, но по извесно време ги изгубиле сите пари и тргнале да си одат дома. Сепак, Тања на можела да се помири со загубата, па чекала нејзиниот маж да заспие и повторно отишла во казиното да си ја проба среќата по втор пат, пишува српски Ало.

Според извори од истрагата, Тања тогаш понела околу 600 евра со кои сакала да ги врати претходно изгубените пари, информираат извори од истрагата.

– Сепак на успеала да ги врати изгубените пари, па останала и без тие 600 евра. Кога тргнала дома и пришол еден маж кој цело време бил во казиното, а и се претставил како Ратомир, навел изворот.

Тој се понудил да ја одведе дома, а таа прифатила. Меѓутоа, наместо да ја однесе дома, ја приморувал орално да го задоволи во автомобилот, а потоа ја присилил на секс.

Полицијата го идентификувала напаѓачот, кој и бил познат од порано по разни кривични дела.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1