УЖАСНА СМРТ: Жива замрзната во мртовечница! (ВИДЕО)


Марија де Хесус Аројо (80) починала во најтешки маки, откако претходно жива била замрзната во мртовечница.

marija-de-hesusМарија е прогласена за мртва во јули 2010. после доживеан инфаркт.

Откако е прогласена за мртва, болничарите ја затвориле во мртовечница каде таа се пробудила. Почнала да се бори за својот живот обидувајќи се да излезе од металниот бокс.

Семејството на несреќната жена било шокирано кога слушнало за ова. Во мртовечницата по очајничката борба за живот пронајдена е со лицето на долу, со скршен нос и бројни модрици и исеченици.

Претставниците на болницата уште не се огласиле по овој повод, но случајот стигна пред Високиот суд на Лос Анџелес.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1