Вака ги учат – Вознемирувачко ВИДЕО: Тригодишно дете обезглавува мече


На интернет се појави вознемирувачко видео во кое тригодишно дете со нож го обезглавува своето кадифено мече, а зад него е закачено знамето на ИСИС. Видеото е насловено „Синот на еден од муџахедините“.

CM9deQ4UEAIhQ62 image_1440536951_1

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1