УЖАС ВИДЕО: Мислеле дека е мртва, но слушнале врисоци од гробницата…


Тинејџерката Нејси Перез (16), била прогласена за мртва и закопана во заѕидана гробница.

Следниот ден, кога нејзиното семејство дошло на гробот, слушнале вресоци.deadgirl

Тие ја искршиле гробницата, го отвориле ковчегот и во неа ја нашле младата девојка жива.

Овој шокантен настан е снимен и со камера. Погледнете го видеото.

Нејси веднаш ја однеле во болница, но таа набрзо не покажувала знаци на живот.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1