Ванковска: Срамота! Ова е договор за добрососедство, а не државна тајна!


Толку од транспарентноста, демократичноста и потпирањето на граѓаните… Срамота!!! Ова е договор за добрососедство, а не државна тајна! Како ќе градиме добрососедство со византиски игри?, напиша на својот ФБ профил универзитетската професорка Билјана Ванковска.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1