Вечерва се самоуби 24 годишно момче од Гостивар


Според првичните неофицијални информации момчето се самоубило со пушка, јавува телевизија Сител

Момчето веднаш било пренесено во Ургентниот центар при што била констатирана смрт.

Повеќе информации во текот на утрешниот ден.

police-lenta-500

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1