ВИДЕО: 1 априлски шеги за пријателите кои имаат Ај-фон


Доколку сакате да се пошегувате со вашите пријатели за Денот на шегата, еве како може да го направите тоа.densega

Само треба да одете во iPhoneception во пребарувачот на телефонот и да започнете со шегување со пријателите кои имаат Ај-фон.

Погледнете го видеото.

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1