Видео: 3 години снимал како од маж станал жена


od maz vo zenaСет на фотографии и видео клип се сведоштво за процесот низ кои минало ова момче за од маж да стане жена. Му биле потребни 3 години, хормонска терапија и естетска хирургија за да се феминизира неговото лице. 

Тој се фотографирал секој месец и од фотографиите ја направил оваа видео компилација. Еве како се станува од маж жена за 3 години.

od maz vo zena

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1