Видео: 5 год дете вози багер како професионалец


Петгодишно дете од Кина вози багер како да е професионалец.

Копа земја, ја истура, врти волан, менува брзини исто како возрасен човек иако е ниско, мало детенце.

Снимката како ,, барата,, со багерот стана хит на YouTube.

На снимката детето буквално пренесе цел рид песок од еден на друг крај.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1