ВИДЕО: Александар од Крива Паланка пред 3 години јавно ја срамеше девојката, а сега плаче на колена за прошка во Гранд


Кривопаланчанецот Александар Стевановски, пред околу 3 години јавно ја срамеше својата поранешна девојка со видео од нивни разговор на телефон поставено на Фејсбук, која потоа го пријави во полиција.screenshot_110

Но, тој оваа година реши да моли за прошка во Ѕвездите на Гранд и се посрамоти како никогаш досега.

Имено тој кажа дека таа го условила дека ако се пријави на Гранд и го помине првиот круг ќе се смири со него, а еве како изгледаше неговиот настап.

Очигледно таа реши слатко да му се одмазди !

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1