Видео: Бегајте иде цунами – американец ги извади од памет минувачите


amerikanec zezancija 12.21Можеби ќе ви биде смешно додека го гледате ова видео, но сигурно не им било смешно на жртвите – минувачи кои наседнаа на оваа ,,зафрканција,, на еден американец.

Направија скриена камера денеска 21.12.2012 – датум кога требаше да биде крај на светот. Се преправа дека зборува на телефон, а потоа им соопштува вознемирено дека цунами удрило во Њујорк а за половина час ќе удри и во Флорида.

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1