ВИДЕО: Богдановиќ: Без причина бев приведен и тепан од полицијата


Денешнава изјава ја давам, по повод настанот што се случи вчера после завршување на натпреварот помеѓу екипите на Работнички и МЗТ, да кажам што конкретно се случи во текот на вчерашниот ден, изјави Саша Богдановиќ, претседател на ОО СДСМ Центар, пренесува TV Nova

Sasa-Bogdanovik-685x320

VIDEO – Nova TV

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1