Видео: „Бранко“ ја зеде првата жртва – се удави маж во подрумот на својата куќа


Вчерашното невреме кое го зафати регионот, зеде и жртва во Србија.

zzrtvaaa65- годишен маж зе удавил во надојдените води во подрумот на својата куќа во Бања Ковиљач во Србија, јавуваат локалните медиуми.

Според информациите објавени таму, вчера по интензивните врнежи, 65 годишниот маж се симнал во подрумската просторија за да ја провери електричната инсталација.

Во тој момент, силен наплив на вода од влиската река го полавил подрумот и го заробил во него.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1