ВИДЕО: Британец во кујната пронашол вонземјанин?


Британецот Кевин Реа во кујната под ормарот пронашол чуден скелет во должина од околу 15 цантиметри.

Додека вршел работа низ куќата, британецот Кевин Реа пронашол чуден скелет кој личел на суштеството од филмот Осмиот патник.Screenshot_70

Чудниот скелет го пронашол во кујната под ормарот. Скелетот бил во должина од 15 цантиметри. Реа изјавил дека нема идеа што може да биде и дека му е одвратно.

Исто така додал дека го потсетува на хорор филмот Осмиот патник од 1979 година.

Во филмот, ова чудно суштество излегува од стомакот на еден од ликовите. Меѓутоа, на научниците не му е познато што би можело да биде ова суштество.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1