Видео: Дали овој цртан филм навистина е наменет за деца?


Швеѓаните сакале да им ги објаснат машко-женските односи на нивните деца, па направиле цртан филм во кој главни улоги имаат пенисот и вагината. Машкиот и женски полов органи се заљубени, тоа се прикажува во целиот цртан
филм.

crtan-300x186

Разиграните полови органи се прикажани со различни фризури кои им се менуваат, а дадени им се имиња кои родителите, како што се наведува, често ги користат кога се обидуваат да ги спречат децата да си играат со нив, а тоа
се „рипка” и „пишо”. Овој клип предизвикана многу коментари во земјата и надвор од неа. Повеќемина смета дека ова е крајно бизарен цртан филм и дека на децата нема да им биде јасен.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1