ВИДЕО: Десетгодишно дете од Македонија печати пари


На ова интересно видео се гледа како едно детенце печати пари.

 

moneyprintКако што пишува Република.мк, момчето не сакало да ја открие својата финта и да каже како од обично парче хартија успева да вади вистински банкноти.

Момчето со своите вешти прсти сигурно ќе успее да измами насмевка кај вас.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1