Видео: Деца добив на лото!!!


Татко од Данска ги вика двајцата синови на вечера. Ги пречекува со шампањ, јагоди и им соопштува дека дал отказ, но и дека сака да им даде нешто.

loto-630x346

Кога ќе почне да ги опсипува со пари и ќе им подари по еден Ајпед, децата почнуваат да стануваат еуфорични. Но, вистинското изненадување е кога ќе им каже колку всушност добил на лотарија. Таткото видеото го снимил во 2011-та година, но дури сега е објавено. Инаку станува збор за добивка вредна 2,7 милиони долари.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1