ВИДЕО: Џастин Тимберлејк низ солзи зборува за својата сопруга


Во својот последен говор кој го одржа за време на  доделувањето на наградите „Memphis Music Hall“,Тимберлејк  ги стопи срцата на сите присутни, со своите искрени зборови и солзи. Тимберлејк во неколку мигови добива наплив на силни емоции, посебно кога зборува за својата сопруга, актерката Џесика Бил.

Парот од неодамна го доби своето прво дете, Силас Рендал.justin

-Ова е една од најубавите работи која ми се има случено во животот, изјавил Тимберлејки продолжи да зборува низ солзи за неговата сопруга:

-Таа е убава, топла и полна со разбирање за мааните на својот сопруг. Те сакам повеќе од сите зборови кои можам да ги склопам заедно и од сите песни кои можам да ги напишам, рече славниот пејач.

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1