ВИДЕО ДОКАЗ – Во Куманово и вечерва се уште се пука


Жител на Куманово го објавил ова видео кое е снимено пред малку и на кое се гледа и слуша дека пукотници во Куманово сеуште има пукотници

Неофицијално, и по совладувањето на вооружените лица, мала група сè уште дава отпор

 

За тија што не веруев дека се још пуца и тражив видео доказ!КД КЕ ТИ ДОЈДЕ ПРЕД ВРАТА КЕ МУ ТРАЖИШ ЧЛАНСКУ КАРТУ ОД УЧК !???

Posted by Кумановска Ратна Зона on Saturday, 9 May 2015

видео ФејсбукScreenshot_161

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1