Видео: Духови рушат се пред себе


duhoviВо едно градче во Англија населението веќе ангажирало и истерувачи на духови поради оваа видео снимка која ги вознемирила сите.

На неа се гледа како предметите сами се поместуваат. Скептиците велат сигурно се работи за ветар, додека оние кои веруваат во паранормални појави се убедени дека оваа снимка е доказ за постоење на духови.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1