Видео: E ова е делириум реклама – се што ќе посакате


Браво за идејата. Е ова е навистина инвентивна и делириум реклама 🙂  Рекламата е за лото а слоганот ,,се што ќе посакате,, – еве зошто.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1